MÖBLER / Skåp & hyllor / Jalusiskåp 7573283
nr 757 3283
Jalusiskåp
Ek, Sekelskifte, längd: 83, djup: 38, höjd: 145
Kondition: slitage,skador
Utrop:
700 kr
Såld:
550 kr
måndag 7 maj 2012
kl 18:28:12
500 kr
500 kr